" Egitici Oyun Kartları – English Flash Cards | Kitap oku

Egitici Oyun Kartları – English Flash Cards

By on Eylül 28, 2017

Egitici Oyun Kartları – English Flash Cards

Yazar: EDUKIDS

EGLENIRKEN OGRENIYOR! Bu kartlar okul oncesi yas grubuna giren cocukların gorsel hafıza, dikkat ve zihinsel gelisimine destek olmak amacıyla tasarlanmıstır. Dunyanın hemen her yerinde egitici oyun kartları cocukların yaratıcılıgını ve gelisimini desteklemek amacıyla en basta tercih edilen oyun ve oyuncaklardır.
Edukids Egitici Oyun Kartlarının one cıkan ozelliklerini belirtmek gerekirse: urun tasarım ve uretim asamalarının Turkiye’de gerceklesmesi, kullanılan kagıt, boya v.b. malzemenin cocuk saglıgına zararlı olmadıgı gibi cevre dostu olması, kartların kenarlarının herhangi bir kazaya ortam hazırlamaması icin ozellikle yuvarlak hatlı olması, kutu tasarımıyla hem eglenceli hemde pratik oldugunu soyleyebiliriz.
AKLINIZDA BULUNSUN! COCUKLAR ICIN EN ETKILI VE EGLENCELI OGRENME YOLU ‘OYUN’ DUR.
Edukids English Flash Cards, cocukların erken yaslarda Ingilizce terimler ile eglenceli bir sekilde tanısması ve eglenirken ogrenmelerine katkıda bulunmak icin tasarlanmıstır. Kutuda hayvan, esya, meyve, aile, mevsim ve renklerin bulundugu toplam 40 adet oyun kartı bulunmaktadır.
Kartın on yuzunde Ingilizce terimin gorseli ile Ingilizce karsılıgı, arka yuzunde ise Ingilizce renkler yeralmaktadır.Bu kartların on ve arka hali ile ayrı ayrı dizilim yapılabilir, kelime gelistirme, hafıza oyunu, eslestirme gibi oyunları oynayabilirsiniz.
Bu terimlerin cocugunuzun zihninde yer etmesi icin kartları evinizde yada cocugunuzun odasında uygun olabilecek yerlere ornegin calısma tahtası, buzdolabı ustu, odaların uygun duvarları, ayna kenarları gibi cocugunuzun gorebilecegi her yere asabilirsiniz.

Yayın Tarihi 2011-04-22
ISBN 9958490050
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE

Tüm kitaplar bir sitede http://kitapoku.info alınan.
Bu konu kitap tanıtımıdır. Lütfen beğendiyseniz kitabı satın alınız.

Teyze Ile Prenses

Bir önceki yazımız olan Teyze Ile Prenses başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir